Konkursy rozstrzygnięte

24-04-2014
Wyniki konkursów
I. Konkurs multimedialny "Ta książka chodzi mi po głowie..." rozstrzygnięty. W zakładce Wydarzenia - Światowy Dzień Książki można przeczytać werdykt komisji konkursowej oraz obejrzeć nagrodzone i wyróżnione prace. W galerii udostepniliśmy zdjęcia z finału i innych wydarzeń, które miały miejsce w naszej szkole 23 kwietnia w Światowym Dniu Książki.

II. Krzyżówkę literacką jako pierwsza prawidłowo rozwiązała Ania Stramowska z klasy IV e. Drugą nagrodę w drodze losowania otrzymała Kinga Karwowska z klasy II e. Hasło - oczywiście - brzmiało: "EKONOMIAK CZYTA".


III. Zwycięskie hasło propagujące modę na czytanie brzmi:

"Pożeraj książki - czytanie nie tuczy"

autorką jest Ania Renowicka z klasy IV e. Dodatkową nagrodę za aktywność i kreatywność w tym konkursie przyznaliśmy twórczyni największej ilości haseł promujących czytanie - Ani Stramowskiej z klasy IV e, która wymysliła aż 10 propozycji. Warto wyróżnić również Filipa Zarzyckiego z klasy I l i jego dwa hasła: "Sięgaj po książki one nie mają granic zasięgu" oraz "Nadejdzie kiedyś taki czas, że czytanie oczaruje Was".

Wszystkim aktywnym uczniom oraz wspierającym nasze działania nauczycielom dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!